ВАРЗИШ
Душанбе 17 Январ 2022 05:53
1352
РӮЗИ ҲАФТУМ

Қайиқронии академӣ, ду ҷуфт, вазни сабук, занҳо
1. Нидерланд
2. Канада
3. Чин

Қайиқронии академӣ, ду ҷуфт, вазни сабук, мардҳо
1. Фаронса
2. Ирландия
3. Норвегия

Тирпаронӣ аз яроқ, дар ҳолати бо шикам хобида, мардҳо
1. Ҳенрӣ Юнгхенел (Олмон)
2. Ким Ҷон Хён (Кореяи Ҷанубӣ)
3. Кирилл Григорян (Руссия)

Қайиқронии академӣ, дунафара, занҳо
1. Британияи Кабир
2. Зеландияи Нав
3. Дания

Варзиши сабук, давидан, 10 000 метр, занҳо
1. Алмаз Аяна (Эфиопия)
2. Вивиан Черуйот (Кения)
3. Тирунеш Дибаба (Эфиопия)

Қайиқронии академӣ, чорнафара, мардҳо
1. Британияи Кабир
2. Австралия
3. Италия

Варзиши сабук, қадамзанӣ – 20 километр, мардҳо
1. Ван Чжен (Чин)
2. Сай Сзилин (Чин)
3. Дейн Бёрд-Смит (Австралия)

Тирпаронӣ (скит), занҳо
1. Диана Бакосӣ (Италия)
2. Кяра Кайнеро (Италия)
3. Кимберлӣ Роуд (ШМА)

Вазнбардорӣ, 75 кило, занҳо
1. Лим Ҷон Сим (Кореяи Шимолӣ)
2. Даря Наумова (Белорус)
3. Лидия Валентин (Испания)

Ҷаҳиш аз трамплин, занҳо
1. Розанна Макленнан (Канада)
2. Брайонӣ Пейҷ (Британияи Кабир)
3. Лӣ Дан (Чин)

Теннис, ҷуфти мардҳо
1. Испания
2. Руминия
3. ШМА

Ҷудо, +78 кило, занҳо
1. Эмилӣ Андеол (Фаронса)
2. Идалис Ортис (Куба)
3. Канаэ Ямабэ (Ҷопон)
3. Юй Сун (Чин)

Камонварӣ, инфиродӣ, мардҳо
1. Ку Бон Чан (Кореяи Ҷанубӣ)
2. Жан-Шарл Валладон (Фаронса)
3. Брейдӣ Эллисон (ШМА)

Ҷудо, +100 кило, мардҳо
1. Теддӣ Ринер (Фаронса)
2. Хисаёшӣ Харасава (Ҷопон)
3. Рафаэл Силва (Бразил)
3. Ор Сассон (Исроил)

Велосипедронӣ, даставӣ, занҳо
1. Чин
2. Руссия
3. Олмон

Шамшерзанӣ, даставӣ, мардҳо
1. Руссия
2. Фаронса
3. ШМА

Велосипедронӣ, даставӣ, мардҳо
1. Британияи Кабир
2. Австралия
3. Дания

Вазнбардорӣ, 85 кило, мардҳо
1. Рустам Киёнуш (Ирон)
2. Тян Тао (Чин)
3. Габриел Синкраян (Руминия)

Варзиши сабук, партоби санг, занҳо
1. Мишел Картер (ШМА)
2. Валерӣ Адамс (Зеландияи Нав)
3. Анита Мартон (Маҷористон)

Шиноварӣ, 200 метр, пуштнокӣ, мардҳо
1. Мадлен Дирадо (ШМА)
2. Катинка Хоссу (Маҷористон)
3. Ҳилларӣ Кондуэлл (Канада)

Шиноварӣ (баттерфляй), 100 метр, мардҳо
1. Ҷозеф Скулинг (Сингапур)
2. Майкл Фелпс (ШМА)
2. Чад ле Кло (ҶАҶ)
2. Ласло Чех (Маҷористон)

Шиноварӣ, тарзи озод, 800 метр, занҳо
1. Кэтӣ Ледекӣ (ШМА)
2. Ҷазмин Карлин (Британияи Кабир)
3. Богларка Капаш (Маҷористон)

Шиноварӣ, тарзи озод, 50 метр, мардҳо
1. Энтонӣ Эрвин (ШМА)
2. Флоран Маноду (Фаронса)
3. Натан Эдриан (ШМА)

Шиноварӣ, тарзи озод, 50 метр, занҳо
1. Пернилла Блуме (Дания)
2. Симоне Мануэл (ШМА)
3. Александра Герасименя (Белорус)

Аспсаворӣ, даставӣ
1. Нидерланд
2. Шведсия
3. Дания

Эзоҳи худро нависед



Рамзҳо дар расм

Рӯзнома

Назарсанҷӣ

У вас нет прав на участие в данном опросе.

Тақвим

Дш Сш Чш Пш Ҷ Ш Яш
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Январ 2022 c.